Vstupné zdarma

Zde najdete informace o vstupném v Praze, které je zdarma a můžete si podle toho naplánovat výlet do naší metropole. Došlo k určitým úpravám a redukcím, ovšem míst k navštívení je stále dost a s využitím vstupného zdarma můžete navštívit i více památek.  Ovšem je nutné si všimnout i dalších možností na stránce, kterou si otevřete. Budete mít spoustu dalších možností a zajímavých nabídek k využití.  Když kliknete na obrázek, tak zjistíte kde ušetříte.

Již z našeho toulání víme, že je spousta míst, kde je zvýhodněné vstupné pro seniory, ale také lze využít možností právě vstupného zdarma. Pochopitelně, že při svém plánování cest,  můžete využít odkazů na kraje, kde ve svých regionech  máte přesnější informace o probíhajících krátkodobých akcích. Ty se v této nabídce neuvádějí.  Když kliknete na obrázek, tak zjistíte kde ušetříte.

Rádi se mnozí z nás podívají do zahraničí. Při svých organizovaných a nebo i soukromých cestách navštěvujeme památná místa, historické objekty, muzea apod.. Právě i zde můžeme využít informací o vstupném.  Zde nás čeká spousta zajímavých možností a to  i jako nadstavba fakultativních výletů pořádaných při akcích.  Jestliže víte o volném vstupu či Dni otevřených dveří, o kterém se zde nezmiňujeme, dejte prosím vědět na info@prague-tourism.eu a instituci či akci do přehledu obratem zařadí.  Když kliknete na obrázek, tak zjistíte kde ušetříte. 


Když plánuji výlet...

 

Na začátku bývá představa...atd. Vše ja založeno na informacích. Zde vám předkládáme možnost využití nějakých průvodců ke stažení zdarma a případně k přečtení. Na stránce jsou pro vás umístěny jednotlivé turistické publikace a samostatné trasy k volnému stažení v PDF formátu. Publikace jsou koncipovány formou turistických průvodců, které jsou zaměřeny tématicky a sledují konkrétní „naučné“ trasy Prahou, ale i v jiných městech. V publikacích naleznete popis navštívených míst včetně řady zajímavostí , map, fotografií a dalších informací.
Pro všechny, kteří plánují kratší procházku Prahou a nepotřebují ke svému výletu obsáhlejšího turistického průvodce, publikujeme a zde nabízíme k volnému stažení jednotlivé trasy Prahou. Na těchto trasách poznáte místa, která byste často normálně nenavštívili. Trasy jsou detailně zpracovány včetně doporučení okolních služeb, jako jsou restaurace, kavárny
Klikněte na obrázek a otevře se před Vámi spousta možností ke stahování, ale i k prohlížení a plánování tras pro sebe, ale i pro kluby důchodců - seniorů.