Koluje po síti

05.09.2017 09:24

Zpráva od MUDr. Holuba ze Semil - vědí lidé vůbec co se děje???Tady vybíjejí hospodářská zvířata  a dělají manévry kvůli ptačí chřipce, která není na člověka přenosná,  ale přes hranice do Evropy pustí miliony nakažených s AIDS, otevřenou TBC a střevními parazity, na které nemáme imunitu. Je j ich mozky zatemnila starost o svá bankovní konta a ti naši elitní "svůdci národa" asi ztratili zcela selský rozum!!! Nikde multikulti nefunguj e ,  jen my budeme výjimka? Podívejte se na videa, kde už se usadili, co je tam za po ul iční hrůzy, přerůstající ve válečný džihád - likvidace všech obyvatel, nevěřících v Allaha! Chcet e se stát dobrovolně otroky a mlátit hlavami o chodník, nebo chcípnout na neznámé nemoci? To už může být pozdě.
Volte hlavou a srdcem pro vlast!!!

Přeposílám toto info a říkám to již dávno, není to jen hrozba znásilňování, terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního systému, jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme a na to nemusím být ani MUDr.!!!
Z Rychnova (20 km od Žamberka), kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala včera i televize) ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personá ; ; l nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu!!!!
Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem!
Marksová s Chovancem tu byli a na oko  prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili   bezpečněji, to je fakt  směšná šaškárna!!!!
Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu.
Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!
V Rakousku jich pracuje 8%!!! Dle statistik je "obohatilo" 10.000 migrantů jen
s  otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát???

Ať už z nás ti prolhanci z ČSSD, ODS, KDU-ČSL a TOP 09 nedělají blbce! Za totalitního školství, kdy nás nepostihla dík y bohu žádná "inkluze ani integrace dementů" jsme vlastně šťastná generace!!! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý, léta totalitou trénovaný nos !!!
A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho
likvidního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti!!! Pokud se chtějí "rasově mísit", tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí. 


Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách,
tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství
a  zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin
ze západu??? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít!!!

                                                    PŘEPOŠLI TO DÁL!

Mějte na paměti,  že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství!!

 

 

 

--- https://klikni8.tiscali.cz

—————

Zpět