Na začátku..

06.02.2011 09:37

Na začátku bývá představa...atd. Vše ja založeno na informacích. Zde vám předkládáme možnost využití nějakých průvodců ke stažení zdarma a případně k přečtení. Na stránce jsou pro vás umístěny jednotlivé turistické publikace a samostatné trasy k volnému stažení v PDF formátu. Publikace jsou koncipovány formou turistických průvodců, které jsou zaměřeny tématicky a sledují konkrétní „naučné“ trasy Prahou, ale i v jiných městech. V publikacích naleznete popis navštívených míst včetně řady zajímavostí , map, fotografií a dalších informací.
Pro všechny, kteří plánují kratší procházku Prahou a nepotřebují ke svému výletu obsáhlejšího turistického průvodce, publikujeme a zde nabízíme k volnému stažení jednotlivé trasy Prahou. Na těchto trasách poznáte místa, která byste často normálně nenavštívili. Trasy jsou detailně zpracovány včetně doporučení okolních služeb, jako jsou restaurace, kavárny
. Klikněte na obrázek a otevře se před Vámi spousta možností ke stahování, ale i k prohlížení a plánování tras pro sebe, ale i pro kluby důchodců - seniorů.  

—————

Zpět